Nasza historia.

TAMAM is A Collective Of Amazing People Striving To Build Delightful Turkish Cuisine.

Jesteśmy pełną entuzjazmu ekipą ludzi, którzy kochają turecką kulturę i kuchnię i chcą się tą miłością dzielić. Chcemy obalić mit, że Turcja to tylko kebap. Nasza podróż przez kulinarne szlaki Turcji zaczęła się od miłości do tureckiej kultury, pełnej radości, gościnności i rodzinnego ciepła. Nieskończone możliwości tureckiej kuchni, różnorodność smaków i zapachów zafascynowała nas tak bardzo, że w samym sercu Krakowa otworzyliśmy przytulne miejsce, w którym dzielimy się z Tobą naszymi inspiracjami.

TAMAM to dla nas dużo więcej niż praca – to wspólne przeżywanie tego, co oferuje turecki dom, wypełniony aromatami i smakami, śmiechem i wspólną biesiadą. I to naprawdę jest przeżycie. W TAMAM serwujemy dania zainspirowane tradycyjną kuchnią naszej kochanej mamy. Chętnie czerpiemy z doświadczenia i tradycji, ale nieobce nam są nowoczesne wydania znanych smaków. Biesiadzie towarzyszy także turecka muzyka, która przeniesie Cię z Wiślnej wprost na wzgórza Anatolii, a nasza uśmiechnięta obsługa chętnie opowie o specjałach tureckiej kuchni. Daj się porwać wiatrom znad Bosforu w sercu Krakowa!
sigara
tamam inside5x5
Untitled design

WiFi

Women entrepreneur

Halal Food

Pet Friendly

The Dream Team

Our international staff speaks 7 different languages
🇵🇱🇹🇷🇹🇳🇮🇷🇺🇦🇷🇺🇭🇺🇫🇷

Moja ukochana restauracja ❤️ jedzenie jest zawsze świetne, obsługa miła i uśmiechnięta. Bardzo klimatyczne i przytulne wnętrze. Miło tam posiedzieć i napić się herbaty przy cichej tureckiej muzyce. Relaks gwarantowany.
"Po moich kilku wizytach w Turcji zakochałam się w tym kraju i w jedzeniu. Niestety na próżno było szukać go w Polsce...aż do teraz. Tamam zabrało mnie tam spowrotem. To było TO śniadanie z TĄ herbatą ❤️ i ta muzyka, wystrój i świetna obsługa. Byłam tam raz i już wiem że będę tam częstym gościem. Dzięki Wam poczułam się znów troche jak w Turcji."
Sniadania przez caly dzien?Brzmi dziwnie ale jak smakuje!!!!Tureckie sniadanie w Krakowie?Cos pysznego;menem ,precel wegetarianski,aromatyczna herbata w szklaneczkach jak w Stambule,I do tego mozna z czworonoznym przyjacielem.Mila obsluga .Wszystko swieze!Warto!!!My z pewnoscia wrocimy!!

O TAMAM w mediach

Wojciech Nowicki

Wyborcza.pl

“Nowicki: Tamam. Turcy u naszych bram ze swoim jedzeniem”

Z widelcem po Krakowie

zwidelcem.pl

“Warto ich odszukać, bo choć opcje śniadaniowe są tylko trzy, to zdecydowanie trzeba ich spróbować.”

Michał Turecki

streetfoodpolska

“OBFITE TURECKIE ŚNIADANIA W CENTRUM KRAKOWA.”

Top